Remi Brotnja i Sarajeva na početku nove sezone Premijer futsal lige

Sinoć je u Čitluku odigrana utakmica prvog kola Premijer futsal lige BiH između MNK Brotnjo i GFC Sarajevo. Uzbudljiva utakmica završila je podjelom bodova, a krajnji rezultat bio je 3:3.

Gosti su poveli 0:2. Pogotke za momčad Sarajeva postigli su Muanis Duvnjak i Harun Čovrk, no momčad Brotnja uspjela je nadoknaditi zaostatak i preokrenuti rezultat. Pred kraj prvog poluvremena pogodak za domaću momčad postigao je Dario Penava, a početkom drugog poluvremena na 2:2 poravnao je Ivan Ivanković.

U 29. minuti Antonio Prusina odlično je, na radost mnogobrojnih navijača pogodio mrežu Sarajeva za 3:2, ali Sarajevo je do kraja utakmice došlo do izjednačenja preko Selmedina Trakića.

– U odličnoj i uzbudljivoj utakmici na otvaranju sezone naša momčad remizirala je protiv GFC Sarajevo. Gledatelji su imali što za vidjeti s obje strane, a rezultat je na kraju realan. Strijelci za našu momčad bili su Dario Penava, Ivan Ivanković i Antonio Prusina. Veliko hvala našim navijačima koji su nam večeras bilo potpora. Vidimo se sljedeći vikend na istom mjestu kada nam stiže odlična ekipa Radnika – navedeno je na facebook stranici MNK Brotnjo.

Inače, u pripremnom razdoblju momčad MNK Brotnjo doživjela je mnogobrojne promjene. U redovima Brotnja više nisu neki od omiljenih igrača Brotnja poput Pantića, Šunjića i Markovića, ali sinoć se na dobar način publici predstavila nova momčad Brotnja koja je spoj iskusnih igrača futsala i mladih talentiranih domaćih igrača koji zasigurno zaslužuju pažnju i podršku.