Brotnjo poraženo u 6. kolu Premijer futsal lige BiH

Sinoć je u Čitluku odigrana utakmica 6. kola Premijer futsal lige BiH u kojoj je MNK Seljak pobijedio MNK Brotnjo  3:2.

Gosti iz Livna poveli su pogotkom Tumislava Grbešića u 7. minuti, a prednost ekipe, koju s klupe vodi izbornik BiH Ivo Krezo, na dva pogotka razlike u 28. minuti povisio je Nikola Ivković. Nakon dva primljena pogotka Brotnjo je krenulo u napad i s vratarom-igračem, što je domaćoj ekipi pomoglo da dođe do izjednačenja.

Pogotke za MNK Brotnjo postigli su Zvonimir Ćavar i Kristijan Pantić, no Seljaku je pobjedu preciznim udarcem s deset metara donio Nikola Ivković.

MNK Brotnjo: J. Ivanković, Pantić, Šimić, Granić, Medić, Pehar, Bošnjak, Korać, Vučić, Gagro, Grgić, D. Ivanković, Dujmović, Ćavar. Trener: Mario Prskalo.

MNK Seljak: Vidović, Čolak, Grbešić, Sesar, B. Maleta, Ćorić, Mihaljević, Ivković, Krišto, F. Maleta, Penava, Kovač. Trener: Ivan Krezo.

Predstavnici obje ekipe, trener i igrači prije sinoćnje utakmice posjetili su Zid ponosa u Čitluk te su na dijelu zida posvećenom Vukovaru zajednički zapalili svijeće.