Brotnjo nadigralo Zrinjski rezultatom 5:2

Sinoć je u Čitluku odigrana utakmica 11., posljednjeg polusezonskog kola, Premijer futsal lige BiH u kojoj je domaće Brotnjo svladalo Zrinjski iz Mostara rezultatom 5:2. Iako je Zrinjski u goste došao s velikom bodovnom razlikom i prvim mjestom na ljestvici to nije obeshrabrilo ekipu Brotnja u ostvarenju velike pobjede.

Brotnjo je već u prvom poluvremenu steklo prednost od 3:0, golom Marka Grgića i s dva gola Mirka Hrkaća, no u posljednjoj minuti prvoga dijela Zrinjski postiže gol i vraća malu nadu gostima iz Mostara.

U drugo poluvrijeme Brotnjo ulazi još odlučnije. Svoj drugi pogodak zabija Marko Grgić te tako diže prednost domaćina na 4:1, a ubrzo nakon toga sve nedoumice oko pobjednika svojim golom rješava Mateo Kozarić.

U posljednjim trenutcima utakmice, gosti postižu još jedan pogodak. Strijelac je bio Marin Suton iz kaznenog udarca te utakmica završava rezultatom 5:2.

Iz MNK Brotnjo zahvaljuju svim navijačima koji su ovu polusezonu bili uz njih. Igrači odlaze na zasluženi zimski odmor, a nakon njega slijedi velika borba za naslov prvaka Premijer futsal lige BiH u sezoni 2014/2015.