Brotnjo „razbilo“ Karaku

U posljednjoj utakmici 8. kola Prve malonogometne lige FBiH MNK Brotnjo sinoć je u Gradskoj športskoj dvorani – Čitluk s uvjerljivih 5:0 nadigrao Karaku. Zanimljivost vezana za susrete ova dva kluba u sezoni je da su Čitlučani u obe utakmice slavili s po pet golova razlike. U prvoj utakmici igranoj u studenom u Mostaru Brotnjo je pobijedilo 9:4.

Suci: Dario Karačić i Dragan Stojić.

Strijelci: Čilić 14′, Pantić 16′, 20′, Bevanda 28′, Šunjić 36′.

MNK Brotnjo: Galić, Soldo, Bevanda, Šunjić, Pantić, Čilić, Pavlović, Marić, Krstović, Biloš, Vlaho. Trener: Mario Prskalo.

MNK Karaka: Melo, Pušić, Čuljak, Musić, Kvesić, Zovko, Berić, Rogić, Jozić, Krtalić, Zećo. Trener: Sejo Rebac.

Nakon više od deset minuta igre bez golova u kojoj je Brotnjo imalo dominaciju mrežu gostiju načeo je Matej Čilić. Čilić je Brotnjo doveo u vodstvo u 14. minuti, a nakon Čilićevog gola pitanje pobjednika riješili su reprezentativci u redovima Brotnja.

Prvo je Kristijan Pantić pogotkom završio lijepu akciju Bevande i Marića. Nakon čega je isti igrač bio strijelac i za 3:0 pred kraj poluvremena, samo ovaj put na asistenciju novopridošlog Ivana Biloša. U osmoj minuti nastavka u strijelce se upisuje i Tomo Bevana. Kapetan Brotnja „lažnjakom” vara obranu Karake i postiže pogodak za 4:0, a poslije reprezentativaca Pantića i Bevande gol je postigao i Marin Šunjić, koji je uz vratara Galića također reprezentativac BiH. Marin je u 36. minuti preciznim udarcem postavio konačnih Brotnjo – Karaka 5:0.