Brotnjo uvjerljivo protiv Kaskade

Malonogometaši Brotnja večeras su u Gradskoj športskoj dvorani u Čitluku pobijedili Kaskadu iz Gračanice rezultatom 5:2. Do pobjede na domaćem parketu u okviru 4. kola Prve malonogometne lige FBiH Brotnjo s po dva pogotka vodili Ante Tole i Marin Šunjić. Strijelac za Brotnjo bio je i kapetan Bevanda, dok su za Kaskadu golove postigli Šakušić i Krdžić.

Mrežu gostiju iz Gračanice u 8. minuti je načeo Tomislav Bevanda, a ubrzo nakon Bevande pogodak za Brotnjo postigao je i drugi futsal reprezentativac BiH. Marin Šunjić je lijepo poslao loptu u mrežu za 2:0, da bi nakon Bevande i Šunjića pogodak za Brotnjo postigao i Ante Tole. Igrale se deseta minuta susreta kada je Tole pogodio za 3:0.

Igrači Kaskade su u prvom poluvremenu odigrali par lijepih akcija, a jednu takvu u 14. minuti u pogodak je pretvorio Šakušić. Nakon što su gosti smanjili na 3:1 svoj drugi pogodak na utakmici postigao je Ante Tole i u 16. minuti postavio konačni rezultat prvog poluvremena (4:1).

U nastavku utakmice gledatelji u Čitluku vidjeli su po jedan pogodak s obje strane. Prvo je Marin Šunjić povisio na 5:1. Nakon čega je deset minuta prije kraja utakmice Krdžić postavio konačnih 5:2.

MNK Brotnjo: Galić, Bevanda, Šunjić, Tole, Pavlović, Marić, Soldo, Badalić, Suton, Krstanović, Jerković, Vlaho.

MNK Kaskada: Spahić, Marmanac, Mujčić, Puškar, Spahić, Krdžić, Oručević, Šakušić.