Međugorje u polufinalu završnice Lige Hercegovine!

u tri susreta Malonogometne lige Hercegovine gledatelji u Stocu sinoć su vidjeli 25 pogodaka. Odličan nogomet viđen je u susretu Međugorja (Čitluk) i Rodoča I (Mostar). Matej Čilić doveo je Međugorje u vodstvo, ali nedugo zatim Luka Suton poravnava. Međugorčani su ponovno u prednosti zahvaljujući golu Karla Vasilj, a nakon lijepe akcije Vice Božić donosi Rodoču I izjednačenje.

Nastavak susreta pripao je predstavniku Čitluka. U početnih pet minuta drugog dijela Stanislav Vasilj je dva puta tresao mrežu Rodočana. Tomislav Pavlović je u 33. minuti povisio na 5:2 i tada je bilo jasno da je Međugorje prvi polufinalist Lige Hercegovine. Do kraja susreta Rodoč I je pokušao uvođenjem vratara-igrača nešto više napraviti, ali je nakon jedne izgubljene lopte Matej Čilić sa svoje polovice terena postavio konačni rezultat susreta Međugorje – Rodoč I 6:2.

Najefikasniji susret odigrali su Meljakuša (Posušje) i Stolac (Stolac), a nakon 40 minuta igre slavili su Posušaci rezultatom 10:5. Pobjednički sastav je predvodio Dario Penava sa 4 gola, dok se za domaći sastav Marko Raguž tri puta upisao u listu strijelaca.

Ljuti Dolac (Široki Brijeg) je mogao pobjedom protiv Grude Centra osigurati nastavak natjecanja. Ljutodočani su nakon prvog dijela imali vodstvo golom Tomislava Tole, ali je ekipa iz Gruda uspjela u nastavku poravnati preko Žarka Galića i ostati u igri za drugi krug.