Bullsi zaustavili niz Clippersa, četiri blokade Zupca u porazu

Chicago Bullsi igraju jako dobro ove sezone i upisali su novu pobjedu, već devetu. Ovaj put slavili su protiv LA Clippersa koje su u gostima svladali sa 100:90.

Clippersi su bili u akciji i večer ranije, a očito je kako nisu imali dovoljno svježine i Bullsi su to iskoristili.

U zadnjim utakmicama vrlo dobro igrao je Ivica Zubac, ali ovaj put nije bio na toj razini iako je na kraju skupio četiri blokade.

Clippersi su sredinom prve dionice ušli u minus i Bullsi su praktički u ostatku susreta bili u plusu. Početkom zadnje četvrtine LA je uspio u jednom trenutku povesti 78:77, ali odmah nakon toga gosti rade seriju 9:0 i do kraja susreta drže prednost.

Najbolji kod Chicaga bili su DeMar DeRozan s 35 poena i sedam skokova te Zach LaVine s 29 poena i osam skokova. Kod poraženih Paul George ubacio je 27 poena i 11 skokova, Eric Bledsoe s 21 poenom, a Zubac je za 23 minute ubacio četiri poena (1/3 za dva, 2/2 slobodna, sedam skokova, četiri blokade).