Članovi KK Hercegovina osvojili 27 medalja na 2. Kupu Grada Zadra

Proteklog vikenda u Zadrskoj dvorani ‘Mocire’ održan je 2. Međunarodni karate turnir Kup Grada Zadra. Na ovogodišnjem turniru nastupilo je preko 600 natjecatelja iz 30-ak klubova iz Hrvatske i BiH, a među njima i članovi Karate kluba Hercegovina koji su osvojili 27 medalja, koji su ujedno bili i jedan od tri najbolja kluba na natjecanju.

Zlatno odličje osvojili su: Jelena Pehar (učenice -40), Mario Sabljić (ml.kadeti -41), Ivan Matijas Sivrić (kadeti -63), Mario Prga (kadeti -52), Ana Marija Tomić (kadetkinje -47), Irena Prga (ml.kadetkinje -55 + kadetkinje -54), Jelena Zovko (kadetkinje + 54 i juniorke -59),

Srebrno odličje osvojili su: Adrian Karačić (ml.učenik +38), Matej Planinić (ml.kadet -41), Jure Bevanda (ml.kadet -45), Iva Prskalo (ml.kadetkinja -45), Mihaela Turudić (ml.kadetkinja -50), Marko Bevanda (kadet -57), Vinko Smoljan (kadeti -70), Kristina Zovko (kadetkinje -54), Magdalena Sivrić (juniorke -59).

Treće mjesto osvoji su: Dragan Luburić (ucenici -34), Gabrijel Krasić (ml.ucenici -34), Dario Mijatović (učenici +42), Ivan Pervan (kadeti -52), Dane Gagro (ml.kadeti -36), Slavko Selak (ml.kadeti +57), Ivan Planinić (ml.kadeti +57), Anđela Planinić (uniorke -59).

Kažimo i to da je ekipa mlađih kadetkinja osvojila treće mjesto.