Dodig i Polašek s dva tie breaka do drugog kola turnira u Parizu

Poput dobro tempiranog sata Ivan Dodig i Filip Polašek prošli su u drugo kolo Mastersa u Parizu. Dva seta, oba tie-breaka i oba su trajala jednaku 51 minutu. Protivnici su bili Sander Gille i Joran Vliegen, ali osmi nositelji nisu imali problema.

Zanimljivo, u oba seta nije bilo breakova. Prvi set čak je završio sa samo jednom break loptom. Oba para su dobro servirala, ali isto tako mora se reći i kako su reterni bili prilično slabi. U prvom setu svega pet poena iz reterna osvojili su Gille i Vliegen.

U 13. igri Dodig i Polašek su dominirali, dva puta radili mini break i konačno sa 7:2 osvojili tie-break prvog seta. U nastavku slična priča s tek dvije break lopte više. Ponovno solidni servisi i novi tie-break. Ovoga puta Gille i Vliegen su prvi napravili mini break, imali šansu za 4:1, ali Dodig i Polašek rade sjajnu seriju 4:0 i konačno slave sa 7:4.