Rekordna večer Ivice Zupca u pobjedi Clippersa

Los Angeles Clippersi ugostili su Charlotte Hornetse i upisali pobjedu 111:96, a Ivica Zubac odradio je jako dobar posao. Clippersi su odradili odličnu utakmicu, kontrolirali su situaciju na parketu i na kraju zasluženo slavili.

Nije sve išlo glatko svih 48 minuta. Stvorili su Clippersi prednost, ali ubrzo su se i Hornetsi vratili te preuzeli vodstvo koje su i održavali tijekom druge dionice. Ipak u trećoj četvrtini stvari sjedaju na svoj mjesto i u zadnjih 12 minuta gosti su se samo jednom spustili ispod dvoznamenkastog zaostatka.

Zubac je odradio dobre minute, zadržao je status startnog centra te je na parketu proveo 20 minuta i za to vrijeme ubacio sedam poena (3/5 za dva, 1/1 slobodna) uz šest skokova i pet blokada što mu je rekord karijere.