Filip Kozina – dvoranski državni prvak Hrvatske

U Zagrebu je u dvorani Velesajam u organizaciji Atletskog kluba  Agram održano prvo ovogodišnje prvenstvo Hrvatske i to za mlađe seniore i mlađe seniorke U23.

Na ovome natjecanju nastupili su i naši članovi gdje su ostvarili odlične rezultate. Najuspješniji je bio Filip Kozina koji je postao dvoranski državni prvak u disciplini troskok sa rezultatom od 14.91m.
Luka Ćurković bio je drugi u skoku u dalj sa novim osobnim u dvorani od 7,31m te odličnim rezultatom na 60m od 6″95. Najmlađa naša predstavnica bila je Anna Ćurković koja je istrčala novi osobni na 60m. Anna je prvo u polufinalu trčala 7″78 da bi u finalnoj trci to još popravila na 7″75 čime je zauzela visoko 4 mjesto. Također i u skoku u dalj zauzela je četvrto mjesto sa skokom od 5.35m, iako je ona tek prva godina mlađa juniorka.
Na ovome natjecanju nastupila je i Marija Ivanković u disciplini troskok gdje je skočila 12.66m.
Marija i Filip ovim nastupima dobili su poziv izbornika za seniorsku reprezentaciju Hrvatske za nastup na tromeču Hrvatska-Slovenija-Srbija koji će se održati u Zagrebu 01.veljače 2022. godine