Predvođeni Milanom Dozetom koji je postigao 16 poena, a kojemu su se priključili Đurica i Bocka s po 14, košarkaši Igokee nanijeli su težak poraz košarkašima Brotnja u utakmici 11. kola Lige 13, koja se igrala u Čitluku. Gosti iz Aleksandrovca ulogu favorita opravdali su igrajući bolje tijekom cijelog susreta i slaveći na kraju s uvjerljivih 102:66.

Već nakon pet minuta igre u prvoj četvrtini košarkaši Igokee došli su do šest poena prednosti (8:14). Drugoplasirana momčad dosadašnjeg djela prvenstva u preostalim minutama prve četvrtine pokazala je kako ozbiljno računa na pobjedu iz ogleda s Brotnjom i do odlaska na prvi odmor udvostručila svoju prednost iz pete minute (14:26). Prednost Igokee polagano je nastavila rasti i u drugoj četvrtini. Gledajući zasebno samo ovaj dio utakmice Igokea je slavila 28:23, i deset minuta druge četvrtine ujedno je bilo razdoblje igre u kojemu su domaći košarkaši pružili najjači otpor.

Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 37:54, i već tada velikih +17 za goste iz Aleksandrovca.

Tamo gdje su stali u prvom poluvremenu košarkaši Igokee nastavili su u trećoj četvrtini u kojoj su zahvaljujući boljoj igri stalno povećali prednost. Tako su gosti u 28. minuti utakmice uspjeli doći do okruglih 30 poena prednosti (50:80). Do kraja četvrtine Brotnjo se uspjelo malo trgnuti i smanjiti zaostatak na 56:82.

Ni u posljednjoj četvrtini košarkaši Igokee si nisu dozvolili opuštanje već su nastavili igrati i povećavati prednost. Do kraja susreta zaostatak Brotnja narastao je na neugodnih – 36 (66:102) što je ujedno i najteži poraz Brotnja u ovoj sezoni a u isto vrijeme i deveta pobjeda Igokee koju je do sada uspio poraziti samo Zrinjski u 4. kolu.

U slijedećem kolu na rasporedu je ogled između Igokee i dosada neporažene Bosne.

HKK Brotnjo: Marković 7, Josipović 8, Doko 2, Barbarić, Brečić 15, Lesko 7, Čutura 5, Tapalović, Pinjuh 5, Zubac, Planinić 17.

KK Igokea: Adamović 13, Dozet 16, Đurica 14, Komatina 6, Jovčić 7, Matić 9, Šulović 12, Aleksić, Bocka 14, Joksimović 11.