Uvjerljivom pobjedom nad momčadi RK Jajce (32:23) HRK Međugorje je otvorio 14. kolo Prve lige RS BiH – Jug. Međugorčani su od samog početka utakmice počeli graditi prednost i na kraju u Gradskoj športskoj dvorani Čitluk slavili uvjerljivu pobjedu. Najraspoloženiji strijelci u redovima Međugorja večeras su bili Stanko Šimović i Dragan Ćavar sa po sedam postignutih pogodaka.

Međugorje je dobro otvorilo utakmicu i na poluvrijeme otišlo sa devet pogodaka prednosti 19:10, a dobru igru iz prvog rukometaši Međugorja ponovili su u i drugom poluvremenu pa pobjeda nad šestoplasiranim RK Jajce ni u jednom trenutku utakmice nije došla u pitanje. Čak štoviše Međugorje je moglo slaviti i većom razlikom, ali umjesto „nabijanja” razlike priliku su pred kraj utakmice dobili mladići iz HRK Međugorje.

HRK Međugorje: Ivanković, Grubišić, Šego, Dugandžić, Stipanović, Ćavar, M. Pehar, T. Miletić, Odak, Barbarić, S. Šimović, T. Šimović, Pervan, Miličević, F. Pehar.