U nastavku prvenstva Herceg-Bosne košarkaši Brotnja nižu uspjeh za uspjehom, pa su tako u veljači naši košarkaši upisali četiri pobjede. Brotnjo je prvo na gostovanju pobijedilo Livno, da bi nakon toga na domaćem parketu nadigralo Široki II, Vitez i sinoć Kiseljak. Sinoćnju utakmicu košarkaši Brotnja riješili su u svoju korist 81:65 (22:14, 19:16, 25:19, 15:16).

Pomalo iznenađujuće na otvaranju utakmice lopta igračima Brotnja „nije htjela u koš” što su gosti iskoristili i u utakmicu krenuli serijom 7:0, no na seriju gostiju Planinić, Pinjuh, Dean Marković, Lesko i Barbarić odgovaraju serijom 16:0 tako da su stvari brzo došle na svoje mjesto. Nakon čega prednost Brotnja više nije dolazila u pitanje, čak štoviše domaći košarkaši su dobar dio prvog poluvremena imali prednost od petnaestak koševa, no gosti bi uvijek uspijevali smanjiti zaostatak i koliko toliko ostati u utakmici.

Igrači Brotnja na poluvrijeme su otišli s prednošću 40:31, a dobrom igrom u trećoj četvrtini riješili su sve dileme oko pobjednika susreta, tako da je trener Dugandžić u posljednjoj četvrtini moga odmoriti neke od igrača iz prve petorke i pred kraj utakmice pružiti priliku mlađim igračima. Na kraju susreta Brotnjo je više nego zasluženo slavilo 81:65.

Brotnjo: I. Buntić 2, Zovko, I. Marković, D. Marković 12, Barbarić 13, Prskalo 2, Ivanković, Lesko 24, F. Buntić 2, Doko 2, Pinjuh 12, Planinić 12. Trener: Josip Dugandžić.