G. Hamzići/Čalići preokretom do polufinala, Međugorje ponovno uvjerljivo

Momčad UMZ Gornji Hamzići/Čalići sinoć je na Jakerovcu izborila polufinala MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2013″ pobijedivši Bijakoviće 5:2. Rezultatski gledano može se reći kako je riječ o laganoj pobjedi, no početak utakmice bio je sve samo ne dobar za pobjednike skupine „A”.

Stipe Jerković doveo je Bijakoviće u vodstvo u 8. minuti, a tri minute kasnije Pavo Ostojić povisuje na 0:2 za Bijakoviće. Zaostatak G. Hamzića/Čalića u 12. minuti smanjio je Ivan Sabljić, a isti igrač je u trećoj minuti drugog poluvremena poravnao na 2:2. Za potpuni preokret pogodak je postigao Tomislav Zovko, nakon čega je svoj treći pogodak na četvrtfinalnoj utakmici postigao Ivan Sabljić. Pobjedu G. Hamzića/Čalića u posljednjoj minuti pogotkom za 5:2 potvrdio je Pero Sušac.

U posljednjoj utakmici četvrtfinala Međugorje se lako obračunalo s Čerinom i na kraju slavilo uvjerljivu 4:0 pobjedu. Međugorčani su tijekom cijelog susreta bila bolja ekipa što se zorno pokazalo i na rezultatu.

Prije četvrtfinalnih utakmica novu pobjedu u Ligi veterana upisala je momčad UMZ Blizanci/Tepčići. Veterani spomenute momčadi s 6:2 su nadigrali Hamziće.

Malonogometna liga veterana 5. kolo skupina „B”:

Blizanci/Tepčići – Hamzići 6:2

1:0 Tihomir Miloš 1′, 2:0 Miroslav Krndelj 9′, 2:1 Božo Medić 12′, 2:2 Denis Medić 14′, 3:2 Nikica Vidić 21′, 4:2 Nikica Vidić 28′, 5:2 Jure Kordić 35′, Željko Miloš 39′.

MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2013″ četvrtfinale:

G. Hamzići/Čalići – Bijakovići 5:2

0:1 Stipe Jerković 8′, 0:2 Pavo Ostojić 11′, 1:2 Ivan Sabljić 12′, 2:2 Ivan Sabljić 23′, 3:2 Tomislav Zovko 28′, 4:2 Ivan Sabljić 38′, 5:2 Pero Sušac 40′.

Međugorje – Čerin 4:0

1:0 Matej Čilić 11′, 2:0 Tomislav Pavlović 12′, 3:0 Goran Sivrić 32′, 4:0 Robert Brajković 39′.