Ivan Dodig bez četvrtfinala na turniru u Moskvi, Seppi slavio u tijesnom dvoboju

Ivan Dodig nije se uspio plasirati u četvrtfinale dvoranskog turnira u Moskvi. U drugom kolu nakon gotovo dva sata borbe svladao ga je osmi nositelj, Talijan Andreas Seppi…

Ivan Dodig propustio je previše prilika u meču protiv Andreasa Seppija da bi se mogao nadati pobjedi. Talijan je na kraju slavio sa 7:5, 7:6 nakon sat i 52 minute borbe.

Dodig je ove godine svladao Seppija u teškom dvoboju u Torontu, međutim ovaj put bolji je bio talijanski igrač koji je u ključnim trenucima bio mirniji i stigao je do pobjede.

Hrvatski tenisač je dobro otvorio meč i imao je break prednosti sve do završnice prvog seta te je kod 5:3 servirao za set, propustio 40:0 i još jednu set loptu nakon čega je pao i izgubio set sa 7:5.

U drugom setu jedine break lopte imao je Dodig i to kod 3:3 kada ih je propustio dvije. Set je otišao u tie-break, a tamo je Seppi napravio 5:0 seriju za bijeg na 6:2 i mirno je dovršio posao.

Čak 12 break lopti imao je Dodig, iskoristio je samo dvije dok je Seppi od četiri prilike iskoristio tri.