Karatisti Brotnja osvojili 23 odličja u Konjicu

U nedjelju je u Konjicu održano 4. kolo dječje karate lige regija Hercegovina. Natjecatelji karate kluba Brotnjo su na navedenom natjecanju osvojili 23 medalje, devet zlatnih i po sedam srebrnih i brončanih.

Zlatne medalje osvojili su: Deni Šarac kadeti + 70 i open, Katarina Sušac kadetkinje -54 i open, Jure Bevanda kadeti -63, Barbara Krasić, Pero Planinić, Josip Planinić i Andrea Šarac.

Srebrne medalje osvojili su: Vilma Krasić kadetkinje +54 i open, Jure Bevanda kadeti open, Jelena Pehar, Romano Odak, Karlo Mandžo i Ivona Krasić.

Brončane medalje osvojili su: Anamarija Tomić, Petra Grgić kadetkinje +54 i open, Blaž Ostojić, Marko David Martinović, Marjan Ostojić i David Krasić.

Nastup na ovom turniru bio je ujedno i završna provjera za kadete i juniore pred nastup na Prvenstvu Hrvatske za dva tjedna, dok za mlađe natjecatelje slijedi nastup na turniru u Pločama sljedeći tjedan, priopćeno je iz KK Brotnjo.