KK Međugorje osvojio šest medalja na 9. Grawe Energija kupu

Deveti međunarodni karate turnir Grawe Energija kup održan je proteklog vikenda u banjalučkoj dvorani Borik. Na turniru je nastupilo oko 600 natjecatelja iz 7 država. Među natjecateljima iz 62 kluba bili su i natjecatelji Karate kluba Međugorje, koji su osvojili šest medalja.

Sara Raspudić osvojila je prvo mjesto u seniorskoj konkurenciji i treće mjesto u juniorskoj, dok je Jana Prusina osvojila druga mjesta u konkurenciji seniorki i juniorki. Ivan Niko Prusina također je osvojio dvije medalje, i to: srebro u seniorskoj i broncu u juniorskoj konkurenciji.

Karate klub Međugorje na 9. Grawe Energija kupu predstavljao je i David Vasilj, no Vasilju je nedostajalo malo sportske sreće da osvoji medalju.