MNL Brotnjo 2012: Golijada Međugorja u 4. kolu skupine A

Sinoć su u Dobrom Selu odigrane tri utakmice 4. kola skupine A u kojima je postignuto osamnaest pogodaka, a nove pobjede ostvarile su ekipe Međugorja, Čitluk Grada i Gornje Blatnice. U prvom susretu večeri Gornja Blatnica je s 4:1 svladala Služanj, dok je druga utakmica večeri bila daleko izjednačenija. Ekipa Čitluk Grada uspjela je u prvom poluvremenu povesti 2:0, a do kraja susreta Dobro Selo je tek u pretposljednjoj minuti uspjelo smanjiti na 2:1.

Lijepi gol Matea Milićevića iz prvog napada na trećoj utakmici večeri bio je dovoljna opomena nogometašima Međugorja da se ni u četvrtom kolu ne opuste i bez nekih važnih igrača ostvare novu pobjedu.

Nakon „opomene” iz prve minute uslijedilo je devet pogodaka Međugorja, kojima je ova ekipa potvrdila kako je ove godine jedan od najozbiljnijih kandidata za završnicu.

Gornja Blatnica – Služanj 4:1

1:0 Marin Vučić 10′, 2:0 Marin Vučić 23′, 3:0 Predrag Vučić 31′, 3:1 Petar Marković 35′, 4:1 Alen Kvesić 39′.

Dobro Selo – Čitluk Grad 1:2

0:1 Josip Ćavar 8′, 0:2 Matej Rozić 19′, 1:2 Josip Miloš 39′.

G. Hamzići/DMO – Međugorje 1:9

1:0 Mateo Milićević 1′, 1:1 Tomislav Pavlović 11′, 1:2 Karlo Vasilj 17′, 1:3 Marko Vlaho 18′, 1:4 Marko Vlaho 24′, 1:5 Karlo Vasilj 26′, 1:6 Tomislav Pavlović 27′, 1:7 Bernard Čilić 32′, 1:8 Marko Vlaho 36′, 1:9 Tomislav Pavlović 39′.