Očekivana pobjeda MNK Brotnjo Premier SK

U 2. kolu Premijer futsal lige BiH MNK Brotnjo Premier SK svladao je na domaćem terenu KMF Leotar 4:2. Brotnjo je povelo u 8. minuti nakon pogotka Josipa Jozića, a sredinom prvog poluvremena prednost domaće momčadi povećao je Marin Suton. Suton je u 11. minuti pogodio mrežu Loetara za 2:0, dok je samo minutu kasnije za goste pogodak postigao Mitar Vukanović i postavio konačni rezultat prvog poluvremena (2:1), budući da u preostalih osam minuta nije bilo pogodaka.

Iskusni igrač Leotara, nakon postignutog pogotka u prvom poluvremenu u drugom je igrajući na gol-crti rukom zaradio isključenje, a siguran izvođač najstrože kazne bio je kapetan Brotnja Matej Čilić. Čilić je bio precizan sa šest metara pa je Brotnjo u 27. minuti ponovno imalo dva gola prednosti.

Dvije minute prije kraja utakmice Marin Šunjić zabio je pogodak za 4:1, a u sljedećoj minuti Dejan Džudža uspijeva ublažiti poraz gostiju.

MNK Brotnjo Premier SK u 1. kolu Premijer futsal lige BiH poražen je u Sarajevu (KMF Tango – MNK Brotnjo Premier SK 5:2) pa su Čitlučani nakon očekivane pobjede nad gostima iz Trebinja upisali prve bodove u novoj sezoni Premijer futsal lige BiH.

MNK Brotnjo Premier SK: Galić, Šunjić, Čilić, Čužić, Mijatović, Brkić, Šego, Vukša, Dujmović, Prusina, Livaja, Suton, Pavlović, Jozić. Trener: Jure Kordić.

KMF Leotar: Perišić, Šutalo, Vukanović, Vico, Džudža, Milivojević, Šaraba, Bokić, Muratović, Prodanović.