Preokret Dodiga i Krajiceka za pobjedu u prvom kolu US Opena

Dobar početak US Opena imao je Ivan Dodig koji igra i dalje igra u paru s Austinom Krajicekom. Hrvatsko-američka kombinacija nije imala lagan posao, ali ipak je stigla do pobjede.

U prvom kolu za protivnike su imali Španjolce Roberta Carballesa Baenu i Bernabea Zapatu Mirrallasa te ih svladali s 5:7, 6:3, 6:4. Bio im je to prvi međusobni dvoboj.

Prvi set donio je samo jedan break, a napravila ga je španjolska kombinacija koja je povela sa 6:5 pa odservirala za set. U preostala dva seta Dodig i Krajicek spasili su sve skupa pet break šansi, a u svakom iskoristili po jednu.

Bilo im je to sasvim dovoljno za pobjedu i drugo kolo gdje ih čeka meč protiv Petrosa i Stefanosa Tsitsipasa.

US Open, 1. kolo:
Ivan Dodig/Austin Krajicek – Roberto Carballes Baena/Bernabe Zapata Mirralles 5:7, 6:3, 6:4