Raspoloženi George predvodio Clipperse protiv Blazersa, Zubac dobar

Los Angeles Clippersi upisali su pobjedu protiv Portland Trail Blazersa sa 133:116. Loša večer Damiana Lillarda kojeg su Clippersi odlično zaustavili (2/14 šut), u velikoj mjeri je utjecala na rezultat, kao i veći broj raspoloženih igrača kod Clippersa.

Posebno motiviran bio je Paul George koji je imao okršaja s Lillardom u prošlosti, a upravo on bio je prvo ime susreta. Odmah u početku susreta vidjelo se koliko je motiviran pa je već u prvoj četvrtini ubacio 22 poena.

Clippersi su u prvih 12 minuta ubacili čak 47 poena, imali su nevjerojatan ulazak u utakmicu, a tijekom prvog dijela vodili su i s više od 20 poena viška (62:36). Portland se ipak nije predavao i došao je na minus dva u trećoj dionici, ali LA je ubrzo odgovorio novom serijom za bijeg na dvoznamenkastu razliku i tu je susret okončan.