Skupina „D“: Biletići, Gornja Blatnica i Krehin Gradac nastavljaju natjecanje u „knock-out“ fazi

Momčad Biletića pobjedom nad Krehon Gracom sinoć je na Krstinama potvrdila osvajanje prve pozicije u skupni „D“ Malonogometne lige MZ općine Čitluk. Biletići su slavili 5:2 i s tri pobjede i jednim remijem u skupini izborili izravan plasman u četvrtfinale. Unatoč sinoćnjem porazu i Krehin Gradac nastavlja natjecanje u MNL MZ općine Čitluk jer se kao trećeplasirana momčad skupine plasirao u osminu finala, a plasman u istu fazu natjecanja iz skupine „D“ izborili su i malonogometaši iz Gornje Blatnice.

Na terenu SC Krstine Gornja Blatnica je sinoć pobijedila Donji Veliki Ograđenik 5:3 i s ukupno devet osvojenih bodova osvojila drugo mjesto u skupini.

MNL MZ općine Čitluk – 4. Kolo skupine „D“

Krehin Gradac – Biletići 2:5 (0:1)
0:1 Antonio Prusina 10′, 0:2 Igor Brkić 23′, Antonio Prusina 0:3 28′, 0:4 Marin Klarić 32′, 1:4 Kristijan Ćavar 34′, 1:5 Hrvoje Brkić 39′, 2:5 Blago Planinić 39′.

Gornja Blatnica – Donji Veliki Ograđenik 5:3 (1:2)
0:1 Zvonimir Dugandžić 5′, 1:1 Marin Kvesić 17′, 1:2 Nikola Miletić 19′, 2:2 Goran Vučić 21′, 3:2 Marin Kvesić 22′, 3:3 Zvonimir Dugandžić 23′, 4:3 Pero Vučić 30′, 5:3 Darko Vučić 31′.

Ljestvica skupine „D“:
1. Biletići – 4 310 19:6 10
2. Gornja Blatnica – 4 301 14:11 9
3. Krehin Gradac – 4 202 15:12 6
4. Gornji Hamzići – 4 103 9:19 3
5. Donji Veliki Ograđenik – 4 013 9:18 1

Posljednje sudionike osmine finala i momčad koja će se plasirati izravno u četvrtfinale trebali bismo doznati u ponedjeljak, za kada je najavljeno odigravanje utakmica posljednjeg kola u skupini „C“.