Suton i Šunjić postigli po tri pogotka u novom slavlju Brotnja

Brotnjo je pogotkom Marina Šunjića u potpunosti preokrenulo rezultat u 14. minuti, a pogodak za hat-trick Marin Suton postigao je pet minuta prije kraja prvog poluvremena. U istoj minuti pogodak za 4:3 postigao je Ante Semren, što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena.

Na samom otvaranju drugog poluvremena drugi pogodak na utakmici postigao je Marin Šunjić, no samo nekoliko sekundi kasnije drugi pogodak na utakmici postiže i Ante Semren te smanjuje na 5:4.

brotnjo.info

Uzorak SlikeU sinoćnjoj utakmici 3. kola Lige za prvaka MNK Brotnjo Premier SK svladao je MNK Seljak iz Livna 7:4. Blaž Maleta u 1. minuti dovodi goste u vodstvo, a četiri minute kasnije Marin Suton pogađa za 1:1. Ubrzo nakon izjednačenja, Seljak je ponovno došao do prednosti. Hrvoje Šimunović bio je strijelac u 7. minuti, nakon čega je u 11. minuti utakmice Marin Suton ponovno postigao izjednačujući pogodak za domaću momčad.

Pogotkom Semrena gosti su zaprijetili da bi se mogli vratiti u utakmicu, ali Anto Galić u 33. minuti pogađa za 6:4, a konačnih 7:4 dvije minute prije kraja utakmice postavlja Marin Šunjić, koji je također postigao hat-trick.

Igrači MNK Bronjo Premier SK za svoju vjernu publiku priredili su lijepu predstavu i novo slavlje. Nakon ove pobjede Brotnjo se ponovno ravnopravno uključilo u borbu za prvaka, a čitlučka publika će već u subotu ponovno moći uživati u vrhunskom futsalu u izvedbi domaćeg Brotnja i zagrabačkog Nacionala.