Uspješan nastup karatista u Baru

Proteklog vikenda članovi karate klubova s područja općine Čitluk nastupili su na međunarodnom turniru u crnogorskom Baru. Na „Trofeju Bara 2016″ nastupilo je 850 natjecatelja iz 47 klubova. Uz natjecatelje iz Crne Gore na međunarodnom turniru nastupili su natjecatelji iz: BiH, Hrvatske, Srbije, Bugarske i Kosova, a na spomenutom natjecanju karate klubovi s područja općine Čitluk nastupili su sa zajedničkim ekipama.

Ekipa u sastavu: Ivan Prusina, Josip Planinić, Renato Blago Martinović i Jure Puce osvojila je prvo mjesto u kategoriji za dječake, dok je ekipa djevojčica u sastavu: Patricija Prga, Monika Martinović, Sara Raspudić i Marta Raič osvojila drugo mjesto.

Uz uspjehe u ekipnom dijelu turnira, broćanski karatisti bili su uspješni nastupajući i kao pojedinci, te su osvojili šesnaest medalja, četiri zlatne, tri srebrne i devet brončanih medalja.