Uvjerljiva pobjeda Međugorja protiv Iskre

Nogometaši Međugorja nastavili su nizati pobjede u Županijskoj nogometnoj ligi. Na terenu Sport centra, Međugorje je jučer pobijedilo Iskru rezultatom 7:3 i došlo do treće pobjede u nizu.

Momčad iz Stoca povela je u 5. minuti pogotkom Kerima Sadžaka, no ubrzo je uslijedio odgovor domaće momčadi. U 7. minuti pogodak za izjednačenje postigao je Mile Pehar, nakon čega je Tomislav Kozina u petnaestak minuta postigao hat-trick za vodstvo Međugorja 4:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Prvi pogodak u nastavku postigao je Kenan Sadžak, a pobjedu Međugorja pogocima u drugom poluvremenu potvrdili su Ante Dodig i Stanislav Vasilj. Vasilj je postigao dva pogotka za svoju momčad, Dodig jedan, dok je konačni rezultat postavio Elvin Boškailo (NK Međugorje – FK Iskra 7:3).

Momčad Međugorja u novoj sezoni igra jako atraktivan nogomet. U redovima Međugorja posebno se ističu igrači s bogatim iskustvom iz Premijer lige BiH poput Pere Stojkića i Mile Pehara, uz koje svakako valja istaknuti domeće igrače Marka Bencuna, Luku Miletića, Stanislava Vasilja, Antu Čilića i niz igrača koji imaju iskustvo igranja u elitnim državnim nogometnim natjecanjima ili ligama višeg ranga od lige u kojoj se Međugorje trenutno natječe.

U prvom kolu Međugorje je pretrpjelo poraz od Blagaja, nakon čega je nanizalo pobjede nad Fortunom, Bjelopoljcem i Iskrom, a u sljedećem kolu Međugorje će gostovati kod Nogometnog kluba Mostar, koji trenutno zauzima posljednje mjesto u Ligi HNŽ.