Veliki preokret Konjica za pobjedu u Čitluku

FK Konjic večeras je u Čitluku došao do vrijedne pobjede nad MNK Brotnjo. Gosti su deset minuta prije kraja imali pogodak zaostatka (3:2), no zahvaljujući sjajno odigranoj završnici uspjeli su preokrenuti rezultat na konačnih 3:6.

Utakmica 12. kola Premijer futsal lige BiH odlično je počela za MNK Brotnjo. Domaća momčad povela je pogocima Ivana Ivankovića i Darke Ivankovića, a pogodak za Konjic u 17. minuti postigao je Dejan Debelnogić. Darko Ivanković svoj drugi pogodak postigao je u prvoj minuti nastavka, dok je pogodak za smanjenje zaostatka u 30. minuti postigao Amel Handžić.

S dva pogotka u tri minute prednost gostujućoj momčadi donio je Amir Baručija, a pobjedu Konjica potvrdili su Nermin Jusić i Josip Bilić.

MNK Brotnjo: M. Vučić, A. Ivanković, I. Ivanković, D. Ivanković, Raguž, A. Dujmović, Ćorić, T. Vučić, Prusina, Milićević, Topić, Džida, S. Dujmović. Trener: Tomislav Bevanda.

FK Konjic: Romović, Jusić, Handžić, Bilić, De. Kovačević, Di. Kovačević, Kožul, Graho, Begić, Baručija, Macić, Omerović, Debelnogić, Bajramović. Trener: Mirko Čampara.