Veliki preokret Međugorja za uvjerljivu pobjedu

U utakmici 11. kola Druge lige FBiH – skupina Jug NK Međugorje je na terenu Sport centra Međugorje pobijedio HNK Rama 5:2, i to nakon što su gosti poveli u ranoj fazi utakmice. Ipak, NK Međugorje je nakon rano primljenog pogotka prikazalo odličnu igru i slavilo uvjerljivu pobjedu.

Stipo Babić doveo je Ramu u vodstvo u 6. minuti, a šest minuta kasnije Rafael Paul Ostojić poravnao je rezultat, dok je Boris Pandža u 23. minuti doveo Međugorje u vodstvo. Nakon stoperskog dvojca pogodak za NK Međugorje postigao je i napadač Kristijan Stanić, a pred sami kraj prvog poluvremena pogodak za 4:1 postigao je Petar Milićević.

U drugom poluvremenu Josip Ivić upisao se u strijelce za HNK Rama u 57. minuti, a svoj drugi pogodak na utakmici desetak minuta prije kraja postigao je Petar Milićević. Postigavši drugi pogodak Milićević je postavio konačnih NK Međugorje – HNK Rama 5:2.