Zubac skupio najviše skokova, Clippersi nadigrali Magic

Los Angeles Clippersi stigli su do treće ovosezonske pobjede slaveći kod kuće protiv Orlando Magica. Iako su Clippersi dosta loše ušli u utakmicu i u prvoj četvrtini ubacili samo 13 poena, uspjeli su se na vrijeme oporaviti i doći do uvjerljive pobjede.

U svakoj od naredne tri dionice ubacili su 30 i više poena, a posebno dobro izgledali su na otvaranju drugog poluvremena. Treću četvrtinu dobili su s 41:21 i tu su stvorili ključnu razliku.

Ivica Zubac odradio je 23 minute i za to vrijeme ubacio devet poena (4/8 za dva, 1/2 slobodna) uz devet skokova čime je bio prvi skakač susreta.

Paul George s 27 poena, sedam skokova i sedam asistencija predvodio je Clipperse, a Russell Westbrook dodao je 18 poena, sedam asistencija, šest skokova i pet osvojenih lopti.

Kod Orlanda Paolo Banchero upisao je 15 poena, a Franz Wagner 14 uz osam skokova.

San Antonio Spursi slavili su u gostima kod Phoenix Sunsa sa 115:114. Sunsi su imali pobjedu u rukama, ali su je ispustili u posljednjim sekundama. Tri sekunde prije kraja Kevin Durant izgubio je loptu, uzeo ju je Keldon Johnson i ubacio za pobjedu. Pokušaj Duranta sa sirenom nije bio uspješan.

Keldon Johnson ubacio je 27 poena, a po 18 su dodali Victor Wembanyama (osam skokova) i Devin Vassell (šest skokova, pet asistencija). Kod Sunsa Durant je upisao 26 poena i sedam asistencija, a Eric Gordon dodao je 20 poena uz šest asistencija.