Brotnjo osvojilo važne bodove za ostanak u Premijer futsal ligi

MNK Brotnjo Premier SK je na domaćem terenu pobijedio KMF Nevesinje 7:2. Prvo poluvrijeme utakmice 6. kola „Lige za opstanak“ Premijer futsal lige BiH završilo je 2:2, a u drugom poluvremenu Brotnjo je postiglo pet pogodaka i slavilo uvjerljivu pobjedu.

U 8. minuti Duje Nevistić postigao je pogodak za 1:0, a u 16. minuti Luka Suton povisio je na 2:0, no golovima Dalibora Pudara i Miloša Bulajića, Nevesinje je u posljednjoj minuti prvog poluvremena došlo do izjednačenja.
Na samom otvaranju drugog poluvremena prednost Brotnju pogotkom je donio Anto Galić, nakon čega su mrežu Nevesinja do karaj utakmice pogađali Ivan Marković, Luka Suton i dva puta Kristijan Pantić.

MNK Brotnjo Premier SK:  Medić, Galić, Čilić, Suton, Marković, Ž. Šego, R. Šego, Dujmović, Prusina, Nevistić, Grgić, Granić, Pantić, Kozarić.

KMF Nevesinje: Romović, Pudar, G. Prodanović, Bulajić, Delić, Jamina, Pantić, Kilibarda, M. Prodanović, Miličević, Drašković, Trutina.