Bošković postigao četiri pogotka u pobjedi Brotnja

U prvoj utakmici 14. kola Premijer futsal liga MNK Brotnjo je na domaćem parketu pobijedio KMF Sokrates rezultatom 5:1. Banjalučani su u 6. minuti poveli nakon što je mrežu Brotnja pogodio Aleksandar Vučić, a potom je uslijedio potpuni preokret Brotnja.

Do odlaska na odmor Josip Bošković je s dva postignuta pogotka donio prednost Brotnju. Bošković je u prvom poluvremenu pogotke postizao u 7. i 20. minuti. Sjajno raspoloženi Bošković pogodak za svoj hat-trick postigao je nakon pet minuta igre u nastavku, a u listu strijelaca upisao se i Matej Čilić.

Čilić je u 33. minuti povisio prednost Brotnja na 4:1, da bi dvije minute prije kraja Josip Bošković ponovno postigao pogodak i postavio konačnih MNK Brotnjo – KMF Sokrates 5:1.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Šunjić, Hrkać, Bevanda, Bošković, Ivanković, Jerković, D. Dujmović, Čilić, Pavlović.

KMF Sokrates: Milanović, Kutić, Vučić, Trnjak, Džombić, Radovanlija, Kaurina, Ivić.