Brotnjo od Kamešnice uspjelo izvući jedan bod

U sklopu 4. kola 2. nogometne lige FBiH – Jug, jučer su nogometaši Brotnja gostovali u Livnu kod Kamešnice odakle su se vratili sa jednim bodom. Sve do sredine drugog poluvremena Brotnjo je vodilo, ali nažalost vodstvo od 0:2 u samo 6 minuta je prokockano. Nakon odigranih 90 minuta na stadionu Bilo Polje rezultat je bio 2:2. Brotnjo je povelo u 24 minuti golom Bevande, da bi za 0:2 zabio Šarac u 70. minuti. Samo 4 minute kasnije za 1:2 zabija Omazić, a u 80. minuti za Kamešnicu izjednačava Velić.

Sjanu šansu Brotnjo je imalo u 88. minuti kad je Šarac pucao po golu, ali spretni golman Madžar spašava Kamešnicu – piše Livnovine.com.

Ipak, usprkos tome što nisu dobili ovaj meč, nogometaši Brotnja do sada nisu zabilježili niti jedan poraz na gostovanju u Livnu.

HNK BROTNJO (Čitluk) : Barać, Gagro, (od 71. Sušac -) Pavlović, Lukić, Brajković, V.Soldo, Bevanda, Šarac, Sušić, (od 16. Vučić), Ostojić, (od 86. Zovko ), D.Soldo. Trener: Tihomir Miloš.