Dobro Selo i Donja Blatnica pobjedama potvrdili ranije osvojene pozicije

Malonogometaši Donje Blatnice i Dobrog Sela pobjedama su sinoć u Dobrom Selu potvrdili ranije osvojene pozicije u skupini „B” Malonogometne lige MZ općine Čitluk. Kolo prije kraja natjecanja u skupinama bilo je jasno da će Dobro Selo osvojiti prvo mjesto i izravan plasman u četvrtfinale, a domaća momčad sinoć je svladala Gradniće 5:3.

Momčad Donje Blatnice u posljednjem kolu skupine „B” igrala je protiv Vionice i pobijedila 3:1. Premda su momčadi Gradnića i Vionice sinoć poražene za svaku je pohvalu način na koji su ove dvije momčadi odigrale utakmice koje im nisu mogle donijeti plasman u osminu finala Lige.

S maksimalnim brojem bodova izravan plasman u četvrtfinale izborili su igrači Dobrog Sela, dok će Donja Blatnica i Bijakovići igrati u osmini finala protiv momčadi iz skupine „A”.

Prije utakmica Malonogometne lige MZ općine Čitluk u Dobrom Selu su se sastali veterani iz momčadi Čerin/Čalići – Blizanci/Tepčići, a ova utakmica završila je remijem 1:1 i podjelom bodova.

Liga veterana – 2 . kolo skupine „B”

Čerin/Čalići – Blizanci/Tepčići 1:1 (0:0)

1:0 Marin Musa 18′, 1:1 Nikica Vidić 30′.

MNL MZ općine Čitluk – 5. kolo skupine „B”

Donja Blatnica – Vionica 3:1 (2:0)

1:0 Matej Bevanda 5′, 2:0 Davor Gagro 11′ 2:1 Marin Sušić 29′, 3:1 Dane Bevanda 37′.

Dobro Selo – Gradnići 5:3 (1:3)

0:1 Ivan Rozić 1′, 1:1 Jure Šaravanja 4′, 1:2 Ivan Rozić 6′, 1:3 Ivan Rozić 16′, 2:3 Vedran Marić 27′, 3:3 Ivan Brkić 28′, 4:3 Jure Šaravanja 37′, 5:3 Josip Pehar 40′.