Uvjerljiva pobjeda Salinesa

FC Salines večeras je u Čitluku upisao uvjerljivu pobjedu. Gosti iz Tuzle u utakmici 8. kola Premijer futsal lige BiH svladali su MNK Brotnjo 6:1.

Mrežu Brotnja načeo je vratar gostiju Darko Milanović, a na 0:2 povisio je Osman Beganović. Brotnjo je u večerašnjoj utakmici bilo bez kapetana Kristijana Pantića, a igrački kadar domaće momčadi dodatno je oslabljen u provom poluvremenu nakon lakše ozljede Mladena Čećure. Ipak, početkom drugog poluvremena Brotnjo je smanjilo zaostatak pogotkom Antonia Prusine, no nakon toga pobjedu Salinesa s dva pogotka potvrdio je Mirko Marinković, dok su Miloš Radujković i Davor Arnautović postigli po jedan pogodak.

Tako je trećeplasirana momčad Premijer futsal lige BiH došla do četvrte pobjede u nizu, a Brotnjo je nakon pobjede u Gračanici upisalo poraz pred svojim navijačima.