Double-double Ivice Zupca u novoj pobjedi Clippersa, ozljeda Antetokounmpa

Posljednja utakmica prije All-Star pauze odigrana je u Phoenixu gdje su do pobjede stigli Los Angeles Clippersi rezultatom 116:107. Druga im je to uzastopna pobjeda, a četvrta u zadnjih šest susreta. Ujedno su i prvi puta u trećem međusobnom dvoboju ove sezone stigli do pobjede.

Po 26 koševa u pobjedničkim redovima ubacili su Paul George (šest skokova, pet asistencija) i Terance Mann, dok je Ivica Zubac ostvario double-double od 13 poena (6/9 za dva, slobodna bacanja 1/2), 12 skokova i jedne asistencije za nešto više od 29 minuta u igri.

Josh Okogie ubacio je 24 poena za Sunse i pridodao pet skokova.

Milwaukee Bucksi stigli su do 12. uzastopne pobjede, a ona je došla na gostovanju kod Chicago Bullsa. Slavili su rezultatom 112:100 u utakmici u kojoj im protivnik nije bio ozbiljnija prijetnja.

Giannis Antetokounmpo izašao je zbog ozljede nakon devet minuta, ali ne prije nego je s tri dodavanja postao lider po broju asistencija u povijesti franšize. Tako je srušio rekord Paula Presseyja od ukupno 3272.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Brook Lopez s 33 poena i sedam skokova, Jevon Carter dodao je 22 koša, šest skokova i šest asistencija.

Bullse je predvodio Nikola Vučević s 22 poena i 16 skokova.

Washington Wizardsi nadoknadili su 20 koševa zaostatka i stigli do pobjede na gostovanju kod Minnesota Timberwolvesa sa 114:106.

Predvodio ih je Bradley Beal s 35 koševa, šest skokova i pet dodavanja, Kyle Kuzma dodao je 16 poena i sedam skokova.

Anthony Edwards s 34 poena i pet skokova predvodio je Timberwolvese.