Loše odigrano prvo poluvrijeme stajalo je večeras MNK Brotnjo poraza u šestom kolu Premijer futsal lige BiH. U Čitluku je večeras gostovala momčad MNK Sloga iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja, a gosti su na kraju slavili 3:4.

Gostujuću momčad u vodstvo je u 3. minuti doveo Admir Zukan, dok je Emir Milanović desetak minuta kasnije povisio prednost gostiju na 0:2. Sabahudin Petak u 19. minuti postigao je pogodak za 0:3, a isti igrač povisio je na 0:4 u 25. minuti utakmice.

MNK Brotnjo smanjio je zaostatak pogotkom Vinka Prusine u 34. minuti, nakon čega su odlično razdoblje u igri MNK Brotnjo pogocima zaključili Mladen Čećura i Kristijan Pantić. Čećura se u strijelce upisao u 36., a Pantić u 37. minuti, no do kraja utakmice Brotnjo nije uspjelo doći do izjednačenja.

I u večerašnjoj utakmici igrače MNK Brotnjo odlično je s tribina bodrila skupina Grdana, koju su na kraju utakmice pljeskom pozdravili i igrači drugoplasirane Sloge, a naravno učinili su to i domaći igrači i stručni stožer.

MNK Brotnjo: Miloš, Pantić, Čećura, T. Vučić, Šunjić, Ivanković, Šimić, Mušan, V. Prusina, Karačić, T. Vučić, A. Prusina, Dujmović. Trener: Mirko Vrcan.

MNK Sloga: Delić, Latić, E. Milanović, Zukan, Petak, Čakić, Er. Milanović, Bilkan, Hodžić, Kovač, Sušić, Sadžak, Turić, Halilović. Trener: Alen Jusufbašić.