GOŠK potvrdio kvalitetu uvjerljivom pobjedom

Bez većih problema NK GOŠK opravdao je danas ulogu favorita u utakmici šesnaestine finala Kupa BiH protiv HNK Brotnjo – Čitluk. Momčad trenera Denisa Ćorića slavila je u Čitluku 5:0 i plasirala se u osminu finala Kupa.

Premijerligaška momčad došla je do prednosti nakon što je loptu u vlastitu mrežu nesretno poslao Hrvoje Soldo, a do kraja prvog poluvremena GOŠK je udvostručio prednost pogotkom Harisa Balavca.

Nihad Šero u drugom se poluvremenu dva puta upisao u strijelce, dok je pogodak za konačnih HNK Brotnjo – NK GOŠK 0:5 postigao Semin Kojić.

Nakon dobrog predstavljanja u Kupu, HNK Brotnjo okreće se natjecanju za što bolju poziciju u Drugog ligi NS BiH – skupina Jug. U dosadašnjim nastupima Brotnjo je upisalo tri pobjede, jedan remi i nedjeljni poraz protiv Kruševa, a prvog dana listopada gostovat će u Višićima.