Ivica Zubac ponovno sjajan u novom porazu LA Lakersa

Košarkaši LA Lakersa izgubili su šestu utakmicu u nizu u NBA ligi, a naš Ivica Zubac ponovno je bio sjajan u domaćem porazu od gradskog suparnika LA Clippersa (109:133).

Mladi hrvatski reprezentativac za 36 minuta je ubacio 17 koševa, imao je sedam skokova i tri asistencije. Gosti su krenuli silovito i već nakon prve četvrtine vodili s devet koševa prednosti (33:24).
Igra domaće momčadi raspala se u drugoj četvrtini (37:16). Lakersi su u nastavku igrali bolje, ali su uspjeli tek ublažiti poraz. To im je bio 14. poraz u zadnjih 15 utakmica.

Kod gostiju Chris Paul je ubacio 27 koševa, a još je sedam igrača imalo dvoznamenkasti učinak (J.J. Redick 24, Rivers 18…). U domaćem sastavu najučinkovitiji je bio Brandon Ingram s 21 košem, a D’Angelo Russell je ubacio 18 koševa.