Ivica Zubac već do poluvremena na 12 skokova

Portland Trail Blazersi sjajnom zadnjom četvrtinom svladali su u gostima Los Angeles Clipperse i prekinuli tako njihovu seriju pobjeda. Odigrali su Blazersi vrhunsku završnicu i na kraju odnijeli vrlo bitnu pobjedu u borbi za što bolji plasman uoči doigravanja.

Na ulasku u zadnju dionicu momčadi su bile praktički poravnate, ali serija 21:5 gostiju potpuno je prelomila susret i završilo je s visokih 125:104 za Portland.

CJ McCollum ubacio je 35 poena (6/11 trica), a po 20 su dodali Jusuf Nurkić (12 skokova) i Damian Lillard (12 asistencija). Kod Clippersa Montrezl Harrell ubacio je 22 poena uz 11 skokova, Lou Williams 18 poena, a Ivica Zubac za 22 minute dodao je deset poena (4/15 za dva, 2/2 slobodna) uz 16 skokova (deset u napadu) i dvije asistencije. Zubac je već na poluvremenu imao 12 skokova.