Lokomotiva “zapela” na Barama

Natjecanje u Drugoj ligi NS FBiH – skupina Jug pred samim je krajem. Jučer su odigrane utakmice pretposljednjeg kola, a u utakmici na Barama Brotnjo je svladalo Lokomotivu i Mostarce ostavilo bez izgleda za ostanak u ligi. Utakmicu s posljednje plasiranom momčadi Čitlučani su riješili u svoju korist s uvjerljivih 3:0.

Dvije minute prije kraja poluvremena Benjamin Vladić je Brotnjo doveo u vodstvo, a domaći igrači su pitanje pobjednika riješili u nastavku. Ivan Šarac je u drugom poluvremenu dva puta bio u ulozi asistent, a golove su postizali Goran Badalić i Benjamin Vladić.

U posljednjem kolu petoplasirano Brotnjo gostuje u Posušju.

Brotnjo: Barać, Soldo, Brajković, Miličević, Čukić, Mustapić (od 75. Gagro), Bevanda (od 85. Zovko), Miloš, Badalić (od 68. Skoko), Šarac, Vladić.

Lokomotiva: Mulaosmanović, Bobar, Vejzović, Mazreku, Bešo, J. Ćorić, Elezović (od 46. E. Ćorić), Hubana (od 46. Zolj), A. Ćorić, Zuhrić, Kovačević (od 62. Macić).