Međugorje osvojilo treće mjesto

U Blizancima je sinoć odigrana utakmica za treće mjesto. Nakon izvođenja kaznenih udaraca i ukupnim rezultatom 13:12 pobjedu su odnijeli Međugorčani.

Početak utakmice nije naslućivao ovakav rasplet događaja. Gradnići već u 3. minuti preko Borisa Pehara dolaze u vodstvo. Tri minute poslije Kristijan Zubac povećava vodstvo na 2:0. Međugorje je u 15. minuti smanjilo vodstvo pogotkom Ante Čilića.

Uz pretposljednjoj minuti prvoga dijela Pehar svojim drugim pogotkom povećava na 3:1. U drugom poluvremenu Međugorčani su zaigrali bolje što je nagrađeno s dva pogotka (Pavlović i Vasilj). Gradnići ponovno dolaze u vodstvo golom Kristijana Zupca ali dvije minute kasnije poravnava Ante Čilić.

Novo vodstvo Gradnićima donosi Marin Prskalo, ali uporni Međugorčani drugim pogotkom Pavlovića poravnavaju na 5:5.

S tim rezultatom je i završen regularni dio utakmice te je pobjednik dobiven nakon izvođenja kaznenih udaraca.

Odluka o pobjedniku je donesena kod rezultata 12:12. Za Gradniće je bio neprecizan M. Prskalo a nakon njega kapetan Matej Čilić postiže pogodak za konačnih 12:13.