Nogometaši Međugorja poraženi u sudačkoj nadoknadi

Danas je na terenu Sport centra Međugorje odigrana utakmica 15. kola Druge lige NS FBiH – skupina Jug između NK Međugorje i HNK Višići. Pogotkom u sudačkoj nadoknadi pobjedu rezultatom 2:3 slavili su gosti iz Višića.

Višići su poveli nakon pogotka iz slobodnog udarca kojeg je odlično izveo Robert Bunoza, a momčad Međugorja došla je do preokreta zahvaljujući pogocima Kristijana Stanića i Petra Milićevića. Stanić je postigao pogodak za izjednačenje u 38. minuti, dok je Milićević doveo Međugorje u vodstvo početkom drugog poluvremena. Oba pogotka igrači Međugorja postigli su iz protivničkog peterca nakon dobro odigranih akcija.

Ante Pažin postigao je u 51. minuti pogodak za 2:2 iz slobodnog udarca, a Višići su kreirali preokret u sudačkoj nadoknadi. Pogodak za pobjedu Višića postigao je Robert Bunoza, ponovno poslavši loptu u mrežu iz slobodnog udarca. Kod prvog pogotka Bunoza je bio jako precizan i vratar Kozina je mogao samo pogledom ispratiti loptu u mrežu, a kod drugog, lopta se odbila od živog zida i prevarila vratara Međugorja.

NK Međugorje: Kozina, Raguž, Nerber, Prusina, Džida, M. Milićević (od 69. Dodig), Bencun (od 73. Sabljić), Stanić, P. Milićević, Pandža, Bošković.

HNK Višići: Ivanković, Vukelja, Dovedan, Juras, Pažin, Bunoza (od 92. Jovanović), Kalfić, Čerkez (od 84. Stanković), Juko (od 75. Kordić), Rajič, Buntić.