Poznati svi sudionici osmine finala MNL MZ općine Čitluk

Na malonogometnom igralištu Hrvatskih vitezova u Donjem Velikom Ograđeniku sinoć je završeno natjecanje po skupinama 20. Malonogometne lige mjesnih zajednica općine Čitluk. Nakon četiri sinoć odigrane utakmice poznati su parovi osmine finala koja će se odigrati u ponedjeljak, 31. srpnja na terenu SRC Jakerovac u Krehin Gracu.

Momčad mjesne zajednice Biletići nakon sinoćnjeg poraza od Donjeg Malog Ograđenika nastavit će natjecanje u osmini finala kao trećeplasirana momčad iz skupine A. Drugo mjesto u skupini C osvojila je momčad mjesne zajednice Gradnići, koja je sinoć pobijedila Čerin 4:1, dok je nakon visokog slavlja (9:3) nad Gornjom Blatnicom, Donji Veliki Ograđenik osvojio drugo mjesto u skupini A.

U posljednjoj utakmici večeri o plasmanu u osminu finala u međusobnom ogledu odlučivali su Dobro Selo i Bijakovići, a plasman u završnicu izborilo je Dobro Selo pobijedivši u uzbudljivoj utakmici izravnog konkurenta 3:2.

Natjecanje u MNL MZ općine Čitluk – Brotnjo 2023 nastavit će se osminom finala, u kojoj će u ponedjeljak, 31. srpnja snage odmjeriti: