Hrvatski rukometni klub Međugorje sinoć je u Čitluku ostvario prvu pobjedu u nastavku Prve rukometne lige Federacije BiH – skupina Jug. U 15. kolu Međugorje je pobijedilo drugu momčad MRK Sloga rezultatom 33:29 i nakon poraza u prvom proljetnom kolu stiglo do pobjede.

Dobar dio prvog poluvremena momčadi su bile uglavnom izjednačene, a Međugorje je serijom pogodaka desetak minuta prije isteka prvog poluvremena povelo 12:7. Nakon toga domaći rukometaši su imali i šest pogodaka prednosti, no na odmor su otišli sa četiri pogotka prednosti 17:13.

Prednost domaće momčadi nastavila je rasti u drugom poluvremenu sve do deset pogodaka razlike. Šest minuta prije kraja susreta HRK Međugorje vodio je 31:21 te su priliku za nastup dobili najmlađi rukometaši domaće momčadi, a gosti su u preostalom dijelu utakmice uspjeli ublažiti poraz na konačnih 33:29.

HRK Međugorje u proljetnom nastavku Prve rukometne lige Federacije BiH – skupina Jug s klupe vode Ivan Stojić i Luka Barbarić. Mladom trenerskom dvojcu ovo je bila prva seniorska pobjeda na klupi HRK Međugorje koji je u do sada odigranim utakmicama slavio ukupno devet puta.