Zapaženi rezultati Međugorja u Bugojnu i Vukovaru

Karatisti Međugorja nastavljaju nizati uspjehe diljem BiH i Hrvatske. U Bugojnu u konkurenciji 350 natjecatelja, srebrnu i medalju je osvojio Luka Ostojić u kategoriji dječaka 2003god. 12 god.+50kg. S tim nastupom Luka je izborio nastup na prvenstvu Balkana

Drugi dio ekipe je nastupao na turniru u Vukovaru gdje su ostvarili vrlo zapažene rezultate. Na turniru je nastupilo oko 300 natjecatelja iz Hrvatske Srbije i BiH.

Karate klub Međugorje je nastupilo sa 6 natjecatelja u 10 kategorija i osvojio 7 zlatnih i 3 srebrne medalje.

Zlatne medalje su osvojili: Josip-Leon Jerković ml.učenici, Sara Raspudić učenice, Filip Ostojić učenici, Filip Ostojić ml.kadeti, Albrim Samahodaj kadeti, Leonardo Korać juniori, Albrim Samahodaj juniori. Srebrene medalje su osvojili: Andrija Soldo kadeti, Leonardo Korać kadeti, Andrija Soldo juniori.

Od 300 natjecatelja iz 31 kluba i 3 države karate klub Međugorje je proglašen najuspješnijim klubom što je veliki uspjeh jer su Međugorčani nastupali u 10 kategoriji bet najtecanja u katama.