Brotnjo nakon preokreta stiglo do pobjede

U prvom kolu nove sezone Druge lige Federacije BiH – skupina Jug nogometaši HNK Brotnjo stigli su do pobjede nad HNK Neum. Čitlučani su upisali tri boda na otvaranju nove ligaške sezone nakon preokreta, a konačni rezultat današnjeg ogleda glasio je 2:1.

Momčad HNK Neum na gostovanju u Čitluku do vodstva je stigla u 37. minuti pogotkom Jure Lovrića, nakon čega su Prusina i Ereiz u nastavku kreirali preokret.

Jospi Prusina poravnao je rezultat u 53. minuti, dok je Josip Ereiz pogodio mrežu gostujuće momčadi za konačnih 2:1 u 88. minuti.

HNK Brotnjo: D. Milićević, Ivanković (od 73. M. Milićević), Skoko, Turudić, Ilić, Sušac (od 46. Prskalo), Skoko, Prusina, Beljo, Ferenc, Ereiz (od 90. Planinić). Trener: Matej Rozić.

HNK Neum: Butigan, Rokić (od 88. Raič), Grbavac, Cvitanović, Vujinović (od 64. Putica), Mace, Lovrić (od 88. Matić), Mustapić (od 46. Maslać), Čamo, Šutalo (od 83. Marić), Ajanić. Trener: Ivica Matić.