Dominacija se nastavlja: Bubamare nadigrale Ramu

Očekivanom pobjedom nad gošćama iz Rame košarkašice Brotnja 94 nastavile su svoj pobjednički niz. Bubamare su u subotu slavile 87:36 (27:4, 19:7, 22:11, 8:14), a najefikasnija u redovima pobjednica bila je Marijna Barbarić s 22 poena.

Bubamare su odlično otvorile utakmicu, niz od četiri poena Maje Gakić s dvije trice nastavila je Marijana Barbarić, tako da su domaće igračice već na startu utakmice ostvarile značajnu prednost. A budući da su se Gakić i Barbarić priključile ostale košarkašice Brotnja 94 i da su domaće igračice igrale dobru obranu četvrtinu su završile s prednošću 27:4.

Veliku prednost iz prve četvrtine Jerkićeve košarkašice su do poluvremena povisile na nevjerojatnih +35 (46:11), Barbarić je i u drugoj četvrtini nastavila igrati odlično a gošće iz Rame u ovom razdoblju igre nisu imale odgovor ni za raspoloženu Anu Kordić.

Dominacija domaćih igračica nastavila se i u prvih deset minuta nastavka. Bubamare su treću četvrtinu riješile u svoju korist 22:11, tako da su u posljednju četvrtinu ušle s prednošću 68:22. Posljednjih deset minuta utakmice košarkašice Rame iskoristile su kako bi barem malo ublažile poraz. Gošćama je pošlo za rukom da posljednju četvrtinu dobiju 14:8, no to im nije bilo dovoljno ni da kući odu sa zaostatkom manjim od 50 poena. Pogled na semafor na kraju utakmice otkrivao je 87:36, novu uvjerljivu pobjedu Bubamara.

Brotnjo 94: Kordić 12, Filipović 2, Čarapina, M. Gakić 14, Barbarić 22, Doko 2, Bulić, A. Gakić 16, Krasić 10, Šego 6. Trener: Damir Jerkić.