HNK Brotnjo – HNK Tomislav 0:3

Nogometaši HNK Brotnjo – Čitluk jučer su poraženi na Barama. U utakmici 3. kola Druge lige NS FBiH – skupina Jug boljom se pokazala momčad Tomislava koja je na kraju slavila 0:3 pobjedu. Igračima iz Tomislavgrada ovo je druga pobjeda uz jedan remi u sezoni, dok su s druge strane igrači Brotnja u prva tri kola doživjeli tri poraza.

Prije samog početka jučerašnje utakmice održana je minuta šutnje za nedavno preminule Tomu Krasića i Vjekoslava Ćorića, a sama utakmica počela je odlično za goste. Već u 5. minuti Josip Bagarić pogodio je Baraćevu mrežu za vodstvo Tomislava. Sredinom prvog poluvremena Jure Landeka povisio je na 0:2, nakon čega je u posljednjoj minuti prvog poluvremena Nine Marijanović postigao pogodak za, kasnije se pokazalo konačnih, 0:3

U redovima Brotnja najbliže postizanju pogotka bio je Matej Skoko koji je pred kraj prvog poluvremena iz slobodnog udarca pogodio stativu. Za razliku od prvog mreže su u drugom poluvremenu mirovale pa je utakmica završila zasluženom pobjedom Tomislava (0:3).

HNK Brotnjo: Barać, Pavlović, Milićević, Lukić, Brajković, Vučić (od 54. Ostojić), Skoko, Bevanda (od 67. Gagro), Soldo, Šarac, Sušić (od 80. Zovko).

HNK Tomislav: Renić, Gegaj, Šekelja, Škorić, Čuić, Šimić, Zelić (od 20. Landeka), Bagarić (od 68. Kukavica), Marijanović (od 80. Sladoja), Drmić, Serdarušić.