Marin Čilić bez problema preko Ramosa do drugog kola u St. Peterburgu

Novi turnir i novi dobar start za Marina Čilića. Nakon dobrih igara u Moskvi gdje je došao do finala, Čilić je nastavio s dobrim igrama i u St. Peterburgu.

U prvom kolu igrao je protiv 43. igrača svijeta Alberta Ramosa i ostavio ga je bez prave šanse slaveći s uvjerljivih 6:2, 6:3.

Čilić je imao tek 47 posto ubačenog prvog servisa, ali bez obzira na tako nizak postotak, Ramosu je dozvolio tek dvije break lopte koje ovaj niti nije iskoristio.

Jednu je Španjolac imao u prvom setu odmah nakon što je Čilić napravio break za 2:0. Do kraja seta Marin je napravio još jedan break i uzeo set sa 6:2.

I u drugi set Čilić je ušao s 3:0, a ovaj put nije uspio još jednom poduzeti servis protivniku. Na kraju se malo mučio na servisu za meč, ali nije popustio i dovršio je posao.

U drugom kolu Marin će igrati protiv Karena Hačanova ili Adriana Mannarina.