Međugorje u posljednjim trenucima izborilo bod

HRK Međugorje u ogledu s RK Rvacka osvojio je bod nakon remija 23:23. Pogodak za izjednačenje u posljednjem napadu postigao je Igor Knezović i tako donio svojoj momčadi bod na domaćem parketu.

Na početku utakmice gosti iz Livna bili su mnogo uspješniji te su na poluvrijeme otišli s prednošću 15:7, no momčad trenerskog dvojca Stojić – Barbarić u nastavku je uspjela nadoknaditi rezultatski zaostatak i stići do jednog boda.

Karlo Barbarić s devet postignutih pogodaka bio je najraspoloženiji strijelac HRK Međugorje, dok je za gostujuću momčad Tomislav Ereš postigao šest pogodaka.

HRK Međugorje: Šunjić 5, S. Ljubić, M. Ljubić, Knezović 2, Martinović 4, Barbarić 9, Rozić, Prusina 1, Ćorić, Vidović, Dodig 2, Pehar, Božić, Petrović, Primorac.

RK Rvacka: Ereš 6, Vrdoljak 4, Kovač, Gelo, Bandov, Mamić 5, Čamber 4, Mihaljević, Karadža 1, Balov, Škorić 3.

– Nakon katastrofalnog prvog poluvremena i zaostatka od osam golova, naši momci su pokazali karakter i borbenost i na kraju odigrali neriješeno protiv odlične ekipe RK Rvacka. Naši momci su imali napad za izjednačenje i na isteku vremena odgovornost je preuzeo naš Igor Knezović i fantastično pogodio za izjednačenje – poručili su iz HRK Međugorje.